Telefonní číslo

+420 728 559 562

E-mail

info@beautymisha.cz

Otevírací doba

Dle domluvy

Kosmetické ošetření přírodní kosmetikou, je nejenom zážitek pro Vaši pokožku, ale zároveň Vás zahalí a okouzlí Vaše smysly.

Masáž obličeje

Pracuji s aromaterapií a díky ní, působí celé kosmetické ošetření holisticky. Pokud jsou při ošetření dobře zvoleny éterické oleje, můžeme pomoct ozdravit a zrelaxovat naše tělo a nejen to. Každé ošetření je individuální a prováděno na míru. Protože jsme každá jiná a naše pokožka je individuální vyžaduje i jiné potřeby.

Jedná se doslova o terapii pokožky a relaxační zážitek.

Toto kosmetické ošetření spočívá ve výběrů klíčové látky/ rostliny/, která je obsažena v jednotlivých produktech. Výběr závisí na potřebách pleti, subjektivním pocitu klienta a může být velmi rozdílný při každé další návštěvě. Následně s produkty pracuji při kosmetickém ošetření nazvaném Beauty skin Therapy.

Jak to tedy bude probíhat?

Difusér

Nejprve Vás pohodlně uložím na kosmetické lehátko, a pár tahy na těle provedu uvítací rituál. Kdy se tělo zklidní a Vy se můžete uvolnit a připravit na relaxaci.

Aplikace ručníku

Dále aplikuji na pleť teplé ručníky, které uvolní svaly v obličeji a připraví pokožku na odstranění/odlíčení pleti. Na vyžádání provádím hluboké čištění, pokud klientka nechce, nemusí být.

Aplikace masky

Následuje úprava obočí a depilace, pokud je třeba v obličeji. Potom masáž pleti, krku a dekoltu. Aplikace masky, při které provádím reflexní terapii nohou, může být i rukou. Pokud je někomu nepříjemné se ho dotýkat na chodidlech. Spousty reflexních bodů máme nejenom na ploskách, ale i v dlaních.

Na blogu mám článek, kde rozebírám péči o pleť pomocí přírodní kosmetiky.