Telefonní číslo

+420 728 559 562

E-mail

info@beautymisha.cz

Otevírací doba

Dle domluvy

V kosmetickém průmyslu se pohybuji od té doby co jsem opustila lavice střední školy, kde jsem vystudovala obor kosmetička. Pravdou je, že jsem už dávno předtím věděla co chci dělat. Chci být kosmetička! Už jako malou, mě bavil kontakt s lidmi, moje mamka měla kadeřnický salón, kde jsem trávila každou volnou chvilku. Po studiu jsem pracovala převážně v obchodech s kosmetikou, v parfumeriích, v lékárnách, jako dermoporadce i jako kosmetička pro jednu německou společnost. Převážně jsem používala a nabízela konvenkční kosmetiku. Plně jsem neznala rozdíl mezi přírodní a konvenční kosmetikou, natož kosmetické ošetření přírodní kosmetikou. Měla jsem představu, že přírodní kosmetika nemůže fungovat, natož v pleti přirozeně nastavovat funkce, které v ní přirozeně jsou.

Moje smýšlení se začalo měnit, když jsem nastoupila do kosmetické společnosti, která je čistě přírodní a zabývá se nejenom pletí, ale i tím co je pod ní. Zároveň působí aromaterapeuticky na smysly a to jak působí na pleti dokáže ovlivnit naše pocity, vzpomínky a dění. Z vlastní zkušenosti můžu říct, že přírodní péče je to nejlepší pro pleť. Podporuje přirozené procesy v těle. Nezatěžuje a neucpává póry.

Při práci jsem absolvovala další kurzy, které mi dodaly potřebné zkušenosti a znalosti, abych mohla dále rozšířit svoje portfolio o poradenství, líčení, reflexní terapii a tím nabízet tu nejlepší péči, která je v souladu s čistě přírodní kosmetikou.

Aplikace masky

Doporučuji vyzkoušet moje kosmetické ošetření, které dělám na míru každé pleti, které díky účinkům aromaterapie posune váš prožitek o kousek dál.