Telefonní číslo

+420 728 559 562

E-mail

info@beautymisha.cz

Otevírací doba

Dle domluvy

Obvyklé kosmetické přípravky mají přimět pokožku k tomu, aby správně fungovala a vypadala zdravě. Avšak čím více jsou látky izolované, tím větší jsou jejich vedlejší účinky. Je to vlastně nepřímá úměra. A často dochází k nahrazení jednoho kožního problému jiným. Většina běžných kosmetických přípravků a kosmetických ošetření vychází z předpokladů, že se naše pokožka nechová, tak jak by měla. A proto bychom ji měli , podobně, jako neposlušné dítě napomenout čí dokonce přinutit, aby své chování změnila.

Krém

Holistický celostní přístup v péči o pleť, vnímá tělo, jako celek, který se nedá oddělit, v němž všechny funkce a pochody těla a pokožky spolupracují. Znamená to, že bychom měli naše tělo vnímat a naslouchat jeho potřebám.

Relax

Nezatěžovat ho látkami, které jsou uměle vytvořené a přidávány do kosmetických přípravků jako jsou syntetické konzervační látky, různé umělé parfemace a barviva. A vůbec ho nezatěžovat syntetickými látkami, naopak dávat mu jen to nejlepší a nejpřirozenější. Toto platí i v oblasti přírodní péči o pokožku a nejenom v ní.

Přijďte na moje kosmetické ošetření Beauty skin therapy, které je individuálně připravené na míru pro každou pokožku a aktuální rozložení klientky, které poskytuje nejen péči o pleť ale působí i jako relaxační zážitek. Uvidíte jaké to je, když se vaše pokožka může opět nadechnout!