Telefonní číslo

+420 728 559 562

E-mail

info@beautymisha.cz

Otevírací doba

Dle domluvy

Když jsem se rozhodovala co za kosmetické značky budu ve svém salonu používat ,kladla jsem důraz zejména na složení dané značky, zemi původu, zda značka netestuje na zvířatech a neobsahuje syntetické látky, parabeny a barviva. V potaz jsem brala i mé osobní zkušenosti s danou značkou.

Nakonec jsem se rozhodla pro českou přírodní kosmetickou značku Nobilis Tilia, která je šetrná k životnímu prostředí, má skvělou trvanlivost a její základ spočívá v použití aromaterapie, jejichž pozitivní a ozdravné výsledky jsou dávno známy.


Weleda

Další z používaným značek v mém sortimentu je Weleda, certifikovaná švýcarsko-německá přírodní kosmetika. Tato značka je mi důvěrně známá, vyzkoušela jsem téměř celý jejich sortiment a vybrala jsem ty produkty se kterými mám nejlepší zkušenosti.

Na líčení jsem zvolila značku Kripa, což je přírodní italská dekorativní kosmetika, která mění dosavadní vnímání make-upu pouze jako povrchové záležitosti. Přináší řešení pro velmi citlivou pleť a splňuje požadavky na tu nejvyšší kvalitu. Rovněž jako dvě zmiňované značky není testována na zvířatech, neobsahuje syntetické látky a je vhodná pro vegany.